SVERRE LUNDGREN. "Ankomsten till Syros", olja på duk, signerad 83.

202291. SVERRE LUNDGREN. "Ankomsten till Syros", olja på duk, signerad 83.

160 x 200 cm.

Något bucklig.

Gör en kostnadsfri värdering!

160 x 200 cm.

Något bucklig.

Antal besök: 3 558