2022193. KNUT HESTERBERG. Propeller soffbord modell K9009 för Ronald Schmitt.
Propeller soffbord modell K9009 gjord av glas.
Mått: H: 47,5 cm D. 109 cm.
Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage, kraftiga repor på glasplattan och nagg, slitage på ramen.