OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sommarlandskap med kor .Olja på duk. Signerad Stephan.

202186. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sommarlandskap med kor .Olja på duk. Signerad Stephan.

Inkl. tavelbelysning.
62 x 90 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inkl. tavelbelysning.
62 x 90 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 988