KAPSYLÖPPNARE, 2 st, metall, i form av ankhuvuden, 1900-tal.

202114. KAPSYLÖPPNARE, 2 st, metall, i form av ankhuvuden, 1900-tal.

En med märkning undertill, "DUCKY - PARIS", Höjd ca 8 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 923