Klocka, i form av gitarr, mässing samt plåt, 1950/60-tal. Höjd 16,5 cm
Muggar i etui, 4 st, vitmetall med dekor i olika färger. Höjd (inkl. etui) 7 cm
Kikare, Aldon, 21629, G. Rodenstock, München. Längd 10 cm.
Slitage.
Slitage.