GITTE MÖLLER. Väggskulptur, signerad och daterad 1977.

202104. GITTE MÖLLER. Väggskulptur, signerad och daterad 1977.

Ca. 92x72 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 92x72 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 006