SOFFA, Asko, Finland, 1960/70-tal.

202084. SOFFA, Asko, Finland, 1960/70-tal.

Skinnklädsel. Längd ca. 225 cm.
.

Bruksslitage. Fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

.

Bruksslitage. Fanerskador.

Antal besök: 7 836