BOKHYLLA, "Leksvik", IKEA.

BOKHYLLA, "Leksvik", IKEA.
2020815. BOKHYLLA, "Leksvik", IKEA.

Bredd 93, djup 32, höjd 198 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, stötmärken.

Antal besök: 610