ÖLTAPP, rosfritt stål, 1900-tal.

2020599. ÖLTAPP, rosfritt stål, 1900-tal.

Carlsberg. Två lösa skyltar i mässing. Sex tappar. Längd ca 64 cm. Höjd ca 47 cm.

Bruksslitage. Fläckar och repor. Avklippta elsladdar och slangar. Oljig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 423