KOFFERT, Magasin du Nord, Danmark.

2020114. KOFFERT, Magasin du Nord, Danmark.

Koffert med skoningar i trä och läder, brickmärkt Magasin du Nord, København.
Invändigt textilklädd med två insatsbrickor.
Mått: längd 97, bredd 56, höjd 57 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 608