METALLSKULPTUR PÅ STENSOCKEL, 1920-tal.

202007. METALLSKULPTUR PÅ STENSOCKEL, 1920-tal.

Höjd 17 cm inklusive stensockel.
Stensockel 9 x 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stensockel 9 x 18 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 725