skrivbord, teak, 1960-tal.

2019560. skrivbord, teak, 1960-tal.

Skrivbord, teak, 1960-tal. Dubbelsidigt skrivbord av massivt teakträ med en rektangulär bordsskiva, var och en med tre lådor på varje sida, H.73cm, L.150cm, W.74cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, partiell blekning och repor i träet, samt enstaka fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 848