FAT, "Gurkan", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.
201920. FAT, "Gurkan", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.
Längd 31 cm.
Ett smärre nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 31 cm.
Ett smärre nagg.
Nyköpings Auktionsverk
802