LAMPBORD, art deco, 1900-talets första hälft.

20190. LAMPBORD, art deco, 1900-talets första hälft.

Längd 70, bredd 37. höjd 60 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 818