PIEDESTALER, 2 st, 1900-tal.

PIEDESTALER, 2 st, 1900-tal.
2018942. PIEDESTALER, 2 st, 1900-tal.

Höjd ca 87 respektive 103 cm.

Slitage.

Tema

Rekvisita från filmen om Hilma af Klint - del 4

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 87 respektive 103 cm.

Slitage.

Tema

Antal besök: 384