JOSEP TRIADÓ MAYOL. Venus och Adonis.

2018661. JOSEP TRIADÓ MAYOL. Venus och Adonis.

Olja på duk uppklistrad på skiva
Signerad och dedikerad i följande inskription: ”Från Veronese/J Triadó M. till sin kära vän...”. Baserat på originalet av Veronés bevarat i Pradomuseet (inv. nr. (P) 0482)
44 x 37 cm.

Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 37 cm.

Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 869