VASER, 2 st, keramik, Marie Simmulson, Upsala-Ekeby samt Britt-Louise Sundell, Gustavsberg, signerad med studiohand.

201843. VASER, 2 st, keramik, Marie Simmulson, Upsala-Ekeby samt Britt-Louise Sundell, Gustavsberg, signerad med studiohand.

Höjd 12,5 - 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12,5 - 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 910