PÄLSJACKA, sjubb, mårddjur, 1900-tal.

2018415. PÄLSJACKA, sjubb, mårddjur, 1900-tal.

Pälsjacka med två ytterfickor.
Rygglängd ca 65 cm
Midjemått ca 88 cm
Armlängd ca 41 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd ca 65 cm
Midjemått ca 88 cm
Armlängd ca 41 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 780