SKRIVBORD, ek, 1930-tal.

SKRIVBORD, ek, 1930-tal.
2018292. SKRIVBORD, ek, 1930-tal.

SKRIVBORD, ek, barock, fristående med bokhylla på framsidan. Träsnideri. Figurer.
Höjd 75 cm
Längd 140 cm
Bredd 70 cm.

1 kulfot lös. Märken och ytslitage, se bilder. Nyckel finns men ej original.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm
Längd 140 cm
Bredd 70 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 310