Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
GEORG GALMIN. Surströmingsstilleben, olja på pannå, otydligt signerad.
20177. GEORG GALMIN. Surströmingsstilleben, olja på pannå, otydligt signerad.
46 x 59 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 59 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 152