MAURO CAPELLI. "Profumo di donna". Olja på duk. Signerad Capelli Maruro.

201710. MAURO CAPELLI. "Profumo di donna". Olja på duk. Signerad Capelli Maruro.

40 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50 cm.

Antal besök: 1 716