BOK, "Fredmans Epistlar", Peter Dahl, numrerad och signerad bibliofilupplaga. AB Nacka 1984.

201679. BOK, "Fredmans Epistlar", Peter Dahl, numrerad och signerad bibliofilupplaga. AB Nacka 1984.

Nummer 335/350. Grönt helskinnsband i kasett.

Smärre skador på kasett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador på kasett.

Antal besök: 1 471