BAJONETTER, 3 st, 1800-tal.

BAJONETTER, 3 st, 1800-tal.
20163. BAJONETTER, 3 st, 1800-tal.

Längd 55 cm vardera.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 55 cm vardera.

Slitage.

Antal besök: 1 343