FÅTÖLJ, Bertil Fridhagen, mahogny med blå plyschklädsel.

201627. FÅTÖLJ, Bertil Fridhagen, mahogny med blå plyschklädsel.

1960/1970-tal.

Skada på armstödet samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1960/1970-tal.

Antal besök: 775