UNO WESTERBERG. Vas, glas, Pukeberg.

2016208. UNO WESTERBERG. Vas, glas, Pukeberg.

Höjd ca 34 cm. Etikettmärkt.

Ytslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 34 cm. Etikettmärkt.

Ytslitage. Repor.

Antal besök: 1 449