SKINN AV RÄV. Helkropp. 1900-talet.

201611. SKINN AV RÄV. Helkropp. 1900-talet.

Rävskinn, längd från nos till svans 112 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 721