Auktionshuset Kolonn
Konst
Skulptur
THOMAS PALMQVIST. Båtrelief, koppar, monterad på trä, signerad.
201587. THOMAS PALMQVIST. Båtrelief, koppar, monterad på trä, signerad.
88 x 48 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
88 x 48 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
5 027