HARALD LINDBERG. "Segelregatta vid Stadshuset", akvarell, signerad och daterad -75.

20158. HARALD LINDBERG. "Segelregatta vid Stadshuset", akvarell, signerad och daterad -75.

28,5 x 38,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harald Lindberg (1901–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

28,5 x 38,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harald Lindberg (1901–1976)

Antal besök: 1 404