JORDI ARKÖ. 3 st, etsningar, ET samt provtryck, signerade.

201519. JORDI ARKÖ. 3 st, etsningar, ET samt provtryck, signerade.

Etsning/collage, ca. 22x22 cm.
"Dubbelmask", provtryck daterad 1988 och signerad i plåten, ca. 19x15 cm.
"La tienen asiento", ca. 20x13 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 847