BORDSLAMPOR, Italien, 1 par, CAPODIMONTE.

2014901. BORDSLAMPOR, Italien, 1 par, CAPODIMONTE.

Höjd 75 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ingen funktionsgaranti lämnas, nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm.

Antal besök: 797