MYNTSKÅP, lövträ, 18 lådor, 1900-tal.

2014879. MYNTSKÅP, lövträ, 18 lådor, 1900-tal.

Höjd ca 61 cm, bredd ca 45, djup ca 43 cm.

Bruksslitage. Skada på ovansida. Låshake löst. Saknar nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 602