OTTO EILERTSEN. Olja på duk. Skog i vinterskrud. Signerad Otto Eilertsen.

201457. OTTO EILERTSEN. Olja på duk. Skog i vinterskrud. Signerad Otto Eilertsen.

55x65 cm.

Otto Eilertsen föddes 1908 i Allinge Bornholm.

Gör en kostnadsfri värdering!

55x65 cm.

Antal besök: 7 381