JULGRANSDEKORATIONER, 78 delar, 1800/1900-tal.

201414. JULGRANSDEKORATIONER, 78 delar, 1800/1900-tal.

Julgranskulor samt ljushållare.

Färgbortfall samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall samt slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 303