KASTHYLLOR, 4 st, omkring 1900-talets mitt.

201412. KASTHYLLOR, 4 st, omkring 1900-talets mitt.

2 st, längd 44 cm, bredd 59 cm
2 st, längd 44 cm, bredd 72 cm.

Slitage. 2 st med kapade medar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 772