PER-HILDING PERJONS. "Ödefäbod, Mosselbyns i Floda", olja på duk, signerad Perjons.

201408. PER-HILDING PERJONS. "Ödefäbod, Mosselbyns i Floda", olja på duk, signerad Perjons.

48 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 65 cm.

Antal besök: 805