Bestående av: 21 mattallrikar, 11 bordstallrikar, 10 assietter, 11 djupa tallrikar, 1+1+1+1 fat, 1 runt fat, 2+1+1 skålar, 2 såsskålar, 1 terrin med lock, 1 karott med lock, kanna, salt och pepparströare.
Smärre slitage, nagg.
Smärre slitage, nagg.