SOFFA, läder, 1920-tal.

SOFFA, läder, 1920-tal.
2013261. SOFFA, läder, 1920-tal.

Soffa 1920-tal, grönfärgat läder, betsat trä.
Höjd 94 cm
Sitthöjd 42 cm
Längd 150 cm
Djup 80 cm.

Åldersslitage, bruksslitage. Läder med patinerad yta. Hörnor med skavmärken, i övrigt ytliga repor, se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 94 cm
Sitthöjd 42 cm
Längd 150 cm
Djup 80 cm.

Antal besök: 899