HALVMÅNEBORD, med klaff, 1800-tal.

20129. HALVMÅNEBORD, med klaff, 1800-tal.

Längd 122, bredd 61, höjd 76 cm.

Slitage, renoverat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, renoverat.

Antal besök: 2 190