BÅTMODELL, "Danmark", segelbåt, trä med detaljer i plast.

201274. BÅTMODELL, "Danmark", segelbåt, trä med detaljer i plast.

Längd 100, höjd 59 cm.

Slitage och småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 100, höjd 59 cm.

Slitage och småskador.

Antal besök: 1 445