IDUN LOVÉN. 2 st, olja på pannå samt blandteknik, signerade 1956 samt 1979.

201238. IDUN LOVÉN. 2 st, olja på pannå samt blandteknik, signerade 1956 samt 1979.

Porträtt av Lillemor, ca. 57x45.
Båtmotiv, ca. 35x50.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båtmotiv, ca. 35x50.

Antal besök: 849