RÄV, uppstoppad.

RÄV, uppstoppad.
2012291. RÄV, uppstoppad.

Uppstoppad räv monterad på träskiva.
Höjd 45, längd 85 cm.

Slitage, skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!
2012291. RÄV, uppstoppad.

Höjd 45, längd 85 cm.

Slitage, skador förekommer.

Antal besök: 1 983