GRAFISKT BLAD, Racingmotiv Ferrari, signerad och numrerad 157/360.

201228. GRAFISKT BLAD, Racingmotiv Ferrari, signerad och numrerad 157/360.

bildmått 40 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått 40 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 596