PIETRO DALLA SANTA. Klädesholmen, akvarell, signerad och daterad 1976.

201166. PIETRO DALLA SANTA. Klädesholmen, akvarell, signerad och daterad 1976.

53x39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

53x39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 137