FÅGELBUR, benställning, smide, 19/2000-tal.

20115. FÅGELBUR, benställning, smide, 19/2000-tal.

Längd 91, bredd 40, höjd 169 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 974