HUGO ÖFVERSTRÖM. Vid sjön, olja på pannå, signerad.

201126. HUGO ÖFVERSTRÖM. Vid sjön, olja på pannå, signerad.

50 x 60 cm.

Hugo Öfverström (1900–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Hugo Öfverström (1900–1973)

Antal besök: 1 348