GLAS och PORSLIN, bland annat Rörstrand, Gefle, Björkshult.

201121. GLAS och PORSLIN, bland annat Rörstrand, Gefle, Björkshult.

Vas, glas, Margareta Schlyter-Stiernstedt, Björkshult, 1950/60-tal, höjd ca. 15 cm.
Servisdelar, "Exotica", Gefle.
Sockerskål med lock, Rörstrand mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 773