KAROTT med lock, keramik, Gabriel, 1900-tal.

2011189. KAROTT med lock, keramik, Gabriel, 1900-tal.

höjd 15 cm, bredd 21 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 15 cm, bredd 21 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 422