2011169. Josef Egetemeier. schäslong, trä.
Josef Egetemeier, multifunktionella möbler, dagbädd, trä, med sju kuddar/kuddar,
Mått ca.: H. 83 cm, B 196 cm, djup 115 cm.
Åldersanpassat skick med tecken på slitage, några repor och repor, klädsel delvis betsad.