Josef Egetemeier. schäslong, trä.

2011169. Josef Egetemeier. schäslong, trä.

Josef Egetemeier, multifunktionella möbler, dagbädd, trä, med sju kuddar/kuddar,
Mått ca.: H. 83 cm, B 196 cm, djup 115 cm.

Åldersanpassat skick med tecken på slitage, några repor och repor, klädsel delvis betsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 576