VÄGGVITRINSKÅP, "Bertby", IKEA, 2000-tal.

2010046. VÄGGVITRINSKÅP, "Bertby", IKEA, 2000-tal.

Med belysning och 9 glashyllor, skåpets längd 42, djup 18,5, höjd 170 cm.

Bruksslitage, belysning ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 276