SOFFA, flätad rotting, design Robert Wengler.

2009408. SOFFA, flätad rotting, design Robert Wengler.

Längd 126 cm.

Bruksslitage, småskador på baksidans tyg samt rottingskador på frambenen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 126 cm.

Antal besök: 910